Najbližšie pre Vás pripravujeme Otvorenú vinicu: 

Otvorené len v prípade priaznivého počasia (overte si tu v deň otvorenia)


Teploty stúpajú, dovolenky začínajú a po skúsenosti z predchádzajúcich rokov sme sa rozhodli, že je čas od júla našu vinicu zatvoriť.

Novinkou je, že v prípade záujmu od júla vieme našu vinicu na Cídloch 2 v čase 15:00-20:00 otvoriť:

- pre uzavretú skupinu (vinica bude otvorená výhradne pre vašu skupinu ktorýkoľvek deň, okrem piatku, kedy máme otvorenú viechu). Podmienkou je minimálna výška konzumného 150eur, čo zahŕňa posedenie v priestore otvorenej vinice iba pre vás, aktuálnu ponuku našich vychladených rozlievaných vín, osviežujúce miešané vínové nápoje, pitnú vodu, domácu malinovku a domáce pagáčiky.


- pre otvorenú skupinu (vinica bude otvorená pre vás a zároveň aj pre verejnosť, ale iba v soboty). Podmienkou je minimálna výška konzumného 80eur, čo zahŕňa posedenie v priestore otvorenej vinice, aktuálnu ponuku našich rozlievaných vychladených vín, osviežujúce miešané vínové nápoje, pitnú vodu, domácu malinovku a domáce pagáčiky. 


Navyše pre uzavretú aj otvorenú skupinu (nad rámec minimálneho konzumného) vieme ponúknuť, že vám uvaríme guľáš či kapustnicu v kotline (minimálny počet porcií je 10), ugrilujeme klobásy, mäso či Encián podľa dohody priamo vo vinici.


Ak vás naša ponuka zaujala a máte záujem o otvorenie vinice či už patríte do jednej skupiny, alebo do druhej neváhajte a kontaktujte nás kvôli termínu čím skôr, aby sa vám nestalo, že vinica bude v daný dátum obsadená, prípadne my nebudeme môcť.

Samozrejme pokiaľ bude nepriaznivé počasie sa vaša objednávka zruší, alebo si dohodneme náhradný termín otvorenia.

Presné podmienky si dohodnite e-mailom, cez Messenger, alebo telefonicky.


Našu vinicu na CÍDLOCH II v chotári Bratislavskej Rače otvárame len príležitostne na jar a v lete. Otvárame iba v priaznivom počasí a o jej aktuálnom otvorení sa dozviete vždy tu na našom webe alebo na našom Facebooku či Instagrame.

GPS súradnice k nám 48°13'31.9"N 17°09'54.5"E

Ako sa k nám dostanete keď prichádzate smerom z mesta ?

Do Rače prídete električkou č.3 alebo č.7 a vystúpite na zastávke Púchovská. Potom sa vydáte smerom hore po ulici Pri vinohradoch až prídete po cca 200 metroch na križovatku v tvare "T". Tu odbočíte doľava a pokračujete po ulici Pri vinohradoch ďalej. Po cca 240 metroch odbočíte na prvej odbočke doprava na ulicu Podbrezovská a po nej už pôjdete stále rovno. Ulica sa plynule zmení na Kamilkovú a po cca 800 metroch prídete až na jej koniec, kde začínajú vinohrady a končí asfaltka. Tu Vás už čakajú naše smerové tabuľky podľa ktorých k nám už 100% trafíte.

Mapka na načítanie cesty do vinice.