Naše vína‎ > ‎

100% Hroznová šťava - biela

 100 % Hroznová šťava - biela - z odrody Müller Thurgau

Dátum zberu: september 2019
Cukornatosť: 22 o NM


100%-ná hroznová šťava je čisto prírodný produkt bez filtrácie, chemickej stabilizácie a umelých farbív. Mušt má nádhernú chuť a krásnu farbu, ktorá spolu s príjemnou vôňou vytvára bohatý a osviežujúci nápoj.

Na výrobu hroznovej šťavy prešlo hrozno prísnymi kvalitatívnymi kritériami a zberalo sa v období, keď malo optimálny pomer prírodných cukrov a organických kyselín. Bolo lisované za studena ihneď po zbere, aby bola zachovaná chuť a aróma čerstvého ovocia. Následne po prírodnom odkalení bol mušt šetrne pasterizovaný (ohriaty na teplotu 80°C a vzápätí schladený na cca 20°C) a plnený do fliaš, aby sa obmedzil nežiadúci vplyv okolia na kvalitu produktu.

Táto zdravá šťava je plná prírodných organických kyselín, minerálov, antioxidantov, vitamínov, pektínov, bielkovín a prírodných cukrov. Ideálny nápoj pre zdravý životný štýl v čistej prírodnej forme. Všetky tieto látky sú zachované vďaka šetrnému spracovaniu.

100% -ný prírodný hroznový mušt (šťava) pozitívne vplýva na celý organizmus. Má posiľňújúci a ukľudňujúci účinok a podporuje trávenie. Prospieva harmónii a vitalite organizmu. Napomáha regulácii zvýšenej hladiny cholesterolu vďaka obsahu stôp lecitínu.

Pohár denne dodá okamžitú energiu a chráni organizmus pred škodlivými vplyvmi.

Tento zdravý nápoj je vhodný aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vďaka vysokému obsahu prírodných cukrov (fruktózy a glukózy), ktoré dodávajú organizmu energiu je  ideálnym nápojom pre športovcov

Sediment nie je vada, pred konzumáciou potrepať. Odporúčame podávať pri teplote 8 - 10°C

Po otvorení uchovávať pri teplote 2-5°C a spotrebovať do 2 dní. Možné riediť vodou. Odporúčame skladovať v chlade a tme.

Charakteristika:

  • Alkohol: 0,00 %
  • Pôvod hrozna: Malokarpatská vinohradnícka oblasť, Rača
  • Krajina pôvodu: Slovensko

5,- Eur/ flaša